KARUZELA TUREK


W Centrum Handlowym KARUZELA Turek powstał zespołu budynków usługowych, które zaspokoją potrzeby mieszkańców miasta i okolicy. Kompleks powstał w dogodnym miejscu, przy skrzyżowaniu ulic Milewskiego i Dworcowej, w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKS oraz osiedli mieszkaniowych. Charakterystyczną cechą KARUZELI jest dogodna lokalizacja obiektów, dobry dojazd i atrakcyjna oferta handlowa. Bezpośrednie wejścia prowadzą do każdego ze sklepów z dużego parkingu na blisko 190 miejsc. Przejazdy autobusów oraz przystanki PKS przy KARUZELI tworzą perfekcyjną lokalizację i umożliwiają nieprzerwany rozwój Centrum Handlowego. Rozwiązanie to zapewnia mieszkańcom Turku wygodę i komfort zakupów, a najemcom bardzo dobrą ekspozycję witryny. Centrum KARUZELA składa się z 14 lokali rozmieszczonych w dwóch budynkach. Jendym z nich jest lokal spożywczy z powierzchnią ponad 810 m2. Na terenie KARUZELI powstał plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców, niewątpliwie podnosząc atrakcyjność Centrum.

• Powierzchnia terenu 17.483,90 m2
• Powierzchnia zabudowy 5.320,59 m
• Parking 190 miejsc parkingowych
• 14 Lokali Użytkowych

ROZBUDOWA KARUZELI TUREK


Planowana rozbudowa istniejącego obiektu handlowego Karuzela w Turku o kolejne budynki.

Otwarcie Karuzeli odbyło się w kwietniu 2014, obiekt zlokalizowany jest w dogodnym miejscu w samym centrum miasta, przy skrzyżowaniu ulic Milewskiego i Dworcowej, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKS oraz osiedli mieszkaniowych, szkół, biblioteki.

Najemcy w części istniejącej to: PoloMarket, KiK, Media Expert, Empik, Jysk, Rossmann, CCC, Martes Sport, Deichmann, Pepco i Play.

• Powierzchnia zabudowy dodatkowo ponad 2500 m2
• Około 6-8 lokali handlowo-usługowych
• Planowane otwarcie IV kw. 2017

NAJEMCY 


KARUZELA TUREK


OTWARCIE KARUZELI TUREK


BUDOWA KARUZELI TUREK