KARUZELA

Karuzela Września - otwarto 17.05.2016

Galeria KARUZELA powstała na bazie parterowego budynku. Do budynku prowadzą trzy główne wejścia – dwa ze strony parkingu, jedno prosto z Wrzesińskiego rynku docelowo połączonego z galerią specjalną kładką. Wyznaczona została aleja wewnątrz budynku wraz z food courtem pośrodku galerii.


Zobacz więcej

Karuzela Lubliniec - otwarto 26.06.2014, rozbudowa w 2018 / 2019 roku

KARUZELA PARK został oparty na nowatorskim w naszym kraju a zarazem docenionym na świecie kierunku rozwoju nieruchomości komercyjnych. To lokalny park handlowy skupiający sklepy znanych marek, zlokalizowany na wyjeździe z miasta. Taka lokalizacja charakteryzuje się dużym rynkiem docelowym skupiającym zarówno mieszkańców miasta, okolicznych miejscowości jak i przejezdnych.


Zobacz więcej

Karuzela Turek- otwarto 9.04.2014, rozbudowa w 2017 roku

W Centrum Handlowym KARUZELA Turek powstał w roku 2014 zespół budynków usługowych, które zaspokoją potrzeby mieszkańców miasta i okolicy. Kompleks zlokalizowany jest w dogodnym miejscu, przy skrzyżowaniu ulic Milewskiego i Dworcowej, w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKS oraz osiedli mieszkaniowych. Bezpośrednie wejścia prowadzą do każdego ze sklepów z dużego parkingu.


Zobacz więcej

Karuzela Wodzisław Śląski - otwarto 9.12.2013, rozbudowa w 2018 roku

Galeria Handlowa we Wodzisławiu Śląskim to pierwszy w mieście nowoczesny obiekt handlowy ze sklepami o dużej powierzchni handlowej. Podstawowym atutem galerii jest usytuowanie w ścisłym centrum miasta. Na klientów kompleksu czeka bogata i zróżnicowana oferta lokali handlowych, usługowych i restauracji, co pozwoli na dokonanie wszystkich niezbędnych zakupów pod jednym dachem, a także odpoczynek w komfortowym wnętrzu.


Zobacz więcej

Karuzela Wągrowiec - projekt

Karuzela Wągrowiec to planowany park handlowy w atrakcyjnej lokalizacji, przy dużych osiedlach mieszkaniowych. Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najemców, planowane są znane polskie i zagraniczne marki, ale również lokalne firmy.Zobacz więcej

Karuzela Świebodzin - projekt

Planowany obiekt KARUZELA ŚWIEBODZIN będzie pierwszym i jedynym obiektem w mieście oferującym pełną ofertę zakupową w bardzo dobrej lokalizacji z nowoczesną infrastrukturą. Karuzela powstanie w północnej części miasta, przy skrzyżowaniu Drogi Krajowej nr 92 (Poznań/Rzepin)


Zobacz więcej

ostrow
Karuzela Ostrów Wielkopolski - projekt

Karuzela Ostrów Wielkopolski to jednokondygnacyjny kompleks trzech budynków w formule parku handlowego z wejściami do lokali bezpośrednio z parkingu, świetna lokalizacja z dogodnym dojazdem przy ulicy Poznańskiej)


Zobacz więcej

Karuzela Wronki - projekt

Obiekt będzie miał około 4700 m2, 200 miejsc parkingowych, lokalizacja tuż przy głównej ulicy miasta – ul. Mickiewicza, pomiędzy siedzibami Amica i Samsung. Tuż obok znajduje się operator spożywczy po remoncie – Biedronka.


Zobacz więcej